Decathlon Run Plzeň

Již čtvrtý ročník běžeckých závodů pro celou rodinu. Tratě pro děti, štafety dvojic a hlavní běh na 10km. Vše s perfektním zázemím a organizací firmy Decathlon a Rozběháme Česko. Skvělý způsob strávení státního svátku.

Vybírám si trať 10 km a doprovází mně manželka, Pišta dneska odpočívá na zahradě. Počasí je na hraně, víme že má pršet, ale chceme věřit, že nakonec nebude a docela to vychází. Organizace závodů je skvělá, záchody venku i vevnitř, stánek se skvělou kávou a domácími palačinkami ocení především moje žena. Hlavní závod na 10 km startuje až v jednu hodinu odpoledne, jsme tu o něco dřív, tak sledujeme vystoupení mladých roztleskávaček a dětské závody, běží i ti nejmenší špunti.

A to už se řadíme na start, trasa sice vede lesem, ale než do něj doběhneme, musíme absolvovat víc jak kilometr po asfaltové silnici a to samé pak nazpátek. To je jediná taková výtka, ale chápu, že to jinak ani nešlo. V lese už je fajn, musí se zdolat dvě kola, k dispozici je i občerstvovačka. Tak šup ven z lesa, kus po silnici a už vidím cíl. Trasa je rychlá, směsice závodníků velmi pestrá, docela se mi i daří doběhnout v pěkném umístění. Na krku se mi houpe legrační dřevěná medaile s nožičkama. A pak už jen prší a prší a prší.

  • Startovní číslo 340
  • trať 10 km
  • cílový čas 00:46:08
  • pořadí v kategorii veteráni 11. z 41
  • celkové umístění 34. z 281
Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *