Sportovní a jiné akce

Většina této sekce se věnuje běžeckým závodům, což je taková třešnička na dortu mého pravidelného pobíhání. Čas od času si ale rád vyjdu takříkajíc na špacír, chcete-li na pochod. Od padesáti kilometrů výš se již jedná o dálkový pochod a můžu s klidným svědomím říct, že se jedná o plnohodnotnou sportovní aktivitu. Kdo zkusil, ten ví svoje. Jsou tu ale i příspěvky z jiných akcí.

Škoda Fit půlmaraton

Škoda Fit půlmaraton Plzeň

Po delší neplánované zdravotní přestávce je tu první závod kterého se můžu zůčastnit. Vše se samozřejmě odehrává ve stínu koronavirového šílenství, ale jsem rád, že vůbec běžím.
Pokračovat ve čtení
Noční běh na Kokšín 2020

Noční běh na Kokšín

Krásný zimní trailový závod na jeden neprávem opomíjený brdský vrch – Kokšín. Běží se dvakrát do roka, jednou v září, podruhé v únoru. Ten druhý zmiňovaný je o to náročnější, že se koná večer, běží se tedy při svitu čelovky.
Pokračovat ve čtení
Hasičská soutěž Zdemyslice

Hasičská soutěž Zdemyslice

Naše Terka se dala k dobrovolným hasičům SDH Ždírec. Pilně trénovala a zúčastnila se hasičské soutěže ve Zdemyslicích. S Marcelou a Pištou jsme se na ni v sobotu zajeli podívat.
Pokračovat ve čtení
Je odstartováno

Běh – Blatenská 12

Blatnou většinou jen projíždím, když mířím na Písek, nebo dále do Českých Budějovic. Tentokrát se tu ale na chvíli zastavím, běží se totiž závod. Jedná se o malý rodinný závod pořádaný partou místních a není tu mnoho běžců, zato atmosféra…
Pokračovat ve čtení
Rybník u penzionu Pohoda

Hannah Pilsen Trail – Letkov

Třídílný seriál běhů v přírodě Hannah Pilsen Trail pokračuje svou druhou částí. Dnes mířím s manželkou a psem Pištou do Letkova u Plzně. Start závodu a zázemí je u rybníka vedle Sportpenzionu Pohoda.
Pokračovat ve čtení

Běh pro Petra – Horní Bříza

Charitativní závod s názvem Běh pro Petra pořádá firma Grünsport v Horní Bříze. Smutné pozadí vzniku této akce je však vynahrazeno dobrým úmyslem – dobrovolným startovným přispět na léčebné pomůcky a procedury pro malou Emičku Hájkovou.
Pokračovat ve čtení

Decathlon Run Plzeň

Již čtvrtý ročník běžeckých závodů pro celou rodinu. Tratě pro děti, štafety dvojic a hlavní běh na 10km. Vše s perfektním zázemím a organizací firmy Decathlon a Rozběháme Česko. Skvělý způsob strávení státního svátku.
Pokračovat ve čtení

Hannah Pilsen Trail Radeč

První závod z třídílného seriálu běhů v přírodě pořádaných v okolí Plzně. Kromě dětských tras nabízí pro dospělé trasy 7,5 km, půlmaraton a ultra v podobě 48 km dlouhého běhu.
Pokračovat ve čtení

Běh – půlmaraton plzeňského kraje

Je sobota ráno a plzeňský sportovní areál Škodaland ožívá pátým ročníkem krajského půlmaratonu. Letos se na start stavím poprvé, mým cílem je uběhnout v pohodě půlmaraton. Pokud možno pod dvě hodiny.
Pokračovat ve čtení
1 2 3

Komentáře jsou uzavřeny.